تاثیر باور نکردنی تابلو تبلیغاتی در رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما

تابلو سازی چیست؟

تابلو سازی یکی از صنایعی است که امروزه شکلی دگرگون به خود گرفته و یکی از شاخه های تبلیغات میباشد.( تبلیغات شامل برندینگ، طراحی چاپ، نما، روانشناسی رنگ و مخاطب و..می باشد.) به بیانی دیگر می توان گفت تابلو سازی به فرآیند طراحی و ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی گفته می شود که نیازمند تخصص در این زمینه می باشد.طراحی یکی از زیر شاخه های اصلی در تابلو سازی می باشد به طور کلی می توان گفت برخی از مهمترین شاخه های تابلو سازی شامل طراحی و ساخت انواع حروف برجسته، طراحی و ساخت تابلو فلکسی، طراحی و ساخت بیلبورد، طراحی و ساخت نمای کامپوزیت، طراحی و ساخت نمای ترمووود می باشد.

تاریخچه تابلو سازی( تابلو سازی جدید )

شواهد موجود نشان می دهد تابلو سازی از دوره رنسانس رونق گرفته است، در این دوره واحد های تجاری در قالب فروشگاه و کارخانجات شکل گرفتند، در نتیجه هر کدام برندی را به خود اختصاص دادند و نیازمند تبلیغات بودند. تا سال 1990 میلادی تابلو سازی منحصر به شیشه و شبرنگ بود اما در حال حاضر این صنعت بیشتر از 10 شاخه تخصصی دارد و داشتن  تخصص الکترونیکی و کامپیوتری از لازمه های شغلی هر تابلو ساز حرفه ای به شمار می رود.
تابلو سازی جدید دستخوش تغییرات بسیاری شده است و در حال حاضر به چندین دسته و مدل مختلف تقسیم میشود. امروزه از  تابلو به عنوان قویترین و اصلی ترین رسانه در تبلیغات استفاده می شود. در گذشته ای نه چندان دور به سبب محدودیت ها و عدم تنوع در متریال تابلوسازی، انتخاب های اندکی پیش روی مشتریان بود، اما در حال حاضر به علت ورود متریال مختلف به ایران، تحولی عظیم در این صنعت پدید آمده است.

نکات مهم در طراحی تابلو تبلیغاتی (نورپردازی-پس زمینه-رنگ آمیزی و …)

برای جلب توجه بیشتر از طریق تابلوهای تبلیغاتی لازم است نکات زیر را در نظر بگیرید :
استفاده از افکت های زیبای نور در رنگ های متنوع : استفاده از نور در صنعت تابلو سازی بسیار حائز اهمیت است زیرا که می تواند جلوه ای متفاوت و زیبا به تابلو شما ببخشد اهمیت این موضوع در تابلوهایی از جنس  چلنیوم ، نئون ، LED ، فلکسی و لایت باکس بسیار بیشتر است، زیرا که نور پردازی در این زمینه حرف اول را میزند.
برجسته سازی تابلو و استفاده از زمینه های خاص و مدرن : همان طور که میدانید زمینه اهمیت خاص خود را دارد اما استفاده از حروف برجسته که این روز ها بسیار رایج شده است، می تواند جلوه ای متفاوت اما زیبا به تابلوی شما ببخشد.
رنگ آمیزی مناسب :برای انتخاب رنگ امیزی مناسب نیازمند اطلاعاتی در مورد روانشناسی رنگ ها و تاثیر هر کدام است اگر با این اطلاعات آشنایی داشته باشید می توانید رنگ مناسب را انتخاب نموده و تاثیر بسزایی در نظر مشتریان داشته باشید.

اشتباهات رایج در تابلو سازی 

برخی از مهمترین اشتباهات رایج در ساخت تابلوهای تبلیغاتی به این شرح است:
جانمایی مکان نصب تابلو : جانمایی محل نصب تابلو از اهمیت ویژه ای برخوردار است در  مورد این موضوع لازم است به نکاتی از جمله  مخاطبان اصلی، محل مناسب برای نصب، نوع دید و…. توجه ویژه ای نمایید.هنگامی که تابلوی شما حاوی اطلاعات زیادی می باشد، لازم است آن را در محیطی نصب کنید که بینندگان فرصت بیشتری برای مطالعه آن داشته باشند در ضمن  لازم است از تابلوهای بزرگتر استفاده نمایید و بهترین طراحی را برای آن انتخاب کنید.
انتخاب عکس های نامناسب :یکی از اشتباهاتی که ممکن است برای  طراحی تابلو انجام دهید استفاده از عکس های نامناسب و یا متعدد است زیرا برای تماشای همه آن مشتریان به زمان زیادی نیاز دارند.برای این منظور به شما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از چندین قطعه عکس از یک عکس جذاب استفاده کنید تا در جلب توجه افراد موثر باشد.
استفاده از عنوان های نامناسب در تابلو های تبلیغاتی : یکی از مشکلات تابلوهای تبلیغاتی استفاده از عنوان های نامناسب است شما باید در نظر بگیرید که مخاطب شما اغلب چند ثانیه برای تماشای تابلوی شما وقت دارد و شما فقط همان چند ثانیه را وقت دارید تا توجه او را جلب کنید.استفاده از عنوانی ساده و جذاب بهترین کار خواهد بود. اما در انتخاب عنوان و متن تابلو نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:
نوع سرویس و خدماتی که ارائه می کنید.
امتیاز ویژه شما برای مخاطب
بیان چگونگی حل مشکلات مخاطب
برتری های شما نسبت به رقیب تان
متن طولانی
 : بی شک استفاده از متن های طولانی در تابلو مخاطب شما را خسته خواهد نمود، پس سعی کنید از متن هایی با محتوای کوتاه و پر مفهوم برای تابلوهای خود استفاده نمایید. تنها کافی است به بیان پیشنهادات خود برای مشتریان بپردازید.
عدم درج اطلاعات تماس : درج راهای تماس مختلف تنها باعث سردرگمی مشتریان شما می شود، از همین روی توصیه می کنید تنها یک راه تماس با فونت درشت بر روی تابلوی خود استفاده نمایید.

تاثیر باور نکردنی تابلو تبلیغاتی در رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما 


تابلو سازی یکی از ابزار های مهم برای دیده شدن و در واقع جلب مشتری می باشد، شما با استفاده از تابلو می توانید محصول و خدمات خود را معرفی کنید که این امر خود موجب جلب توجه مشتریان می شود. تابلو سازی  در عصر حاضر بسیار رواج یافته است به گونه ای که می توان گفت ساخت تابلو دیگر پرداخت هزینه محسوب نمی شود بلکه می توان به آن به شکل یک سرمایه گذاری نگاه کرد.یک تابلو تا هر مقدار که زیبا، با کیفیت و دارای نورپردازی بهتری باشد، در جلب توجه و جذب مشتریان بهتر عمل خواهد نمود.
تابلو سازی نسبت به سایر ابزار های تبلیغاتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، زیرا که ابزارهای تبلیغات دیگر نظیر تراکت ها، جلب توجه آنچنانی برای مردم نداشته و حتی ممکن است پس از دریافت آن بدون نگاه کردن به موضوعات ذکر شده در تراکت آن را دور بیاندازند در صورتی که نصب تابلوهای تبلیغاتی معمولاً به مدت طولانی در محیط نصب می شوند و همین امر موجب می شود جلوه توجه نماید.از طرفی تابلو ساخته شده در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و در طول زمان آسیب نخواهد دید در ضمن می توانید در صورت نقل مکان محیط تجاری خود ، تابلو را به محیطی دیگر منتقل نمایید.

منبع http://www.nikantnt.com/


تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:54 | توسط : ندا | بازدید : 111 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

متدهای جدید در تابلو سازی

جدید ترین و پرطرفدارترین نوع تابلوسازی کدام است ؟

تابلو چلنیوم یکی از جدید ترین و پرطرفدار ترین متد های تابلوسازی است که ظاهری متفاوت و جذاب داشته و میتواند جلوه ای متفاوت را به محیط اطراف خود ببخشد. این تابلو برای ساخت نیازمند دستگاه های مجهز و پیشرفته بوده و تولید آن توسط افرادی متخصص صورت می گیرد. این نوع از تابلو تنوع بسیار زیادی دارد. تابلو مشتری پسند چلنیوم اگر توسط افرادی متخصص و مجرب تولید شود نیازی به تعمیر و تعویض سالیانه ندارد.

چلنیوم یکی از تابلوهای جدید و برجسته به شمار می رود که تنوع بسیاری دارد و انواع آن عبارتند از :

 • تابلوهای حروف برجسته چلنیوم

 • تابلوی چلنیوم لایت باکس،

 • چلنیوم پانچی،

 • چلنیوم طلایی،

 • چلنیوم ستاره ای، چلنیوم

 • نوراندریک، چلنیوم

 • لترمکس

 • چلنیوم فلکسی

 • تابلو کامپوزیت چلنیوم

همچنین ترکیب ترموود و حروف های برجسته چلنیوم ، استیل ، و پلکسی گلاس بسیار رایج شده و جزء ترکیبات بسیار زیبا به شمار می رود و

به طور کلی می توان گفت تابلو چلنیوم به تابلوهای برجسته ای گفته می شود که قسمت لبه ی آنها از چلنیوم ساخته شده است،لبه در واقع قسمتی از حروف است که موجب برجسته شدن تابلو می گردد.چلنیوم نوعی آلیاژ آلومینیوم است. چلنیوم ماده ای مرغوب و مستحکم است که در برابر عوامل محیطی آسیب پذیر نبوده و زنگ نمی زند به علاوه استفاده از این ماده برای صاحبان مشاغل با صرفه است.

از مزیت های تابلو چلنیوم می توانیم به این موارد اشاره کنیم :

 • قـــابـلیت شستشـو

 • عـمـــر طـــولـانــی و مفید

 • رنگ بنــدی های بسیار متنوع و جذاب

 • قابلیت انعــطـاف پذیری در طرح و رنگ

 • مصرف انرژی پایین

 • مقاوم در برابر تغییرات دما و بارش

 • نوردهی زیبا و جلب توجه کردن تابلو چلنیوم

 • جنس مرغوب و ضد زنگ چلنیوم

تابلو سازی نیکان تیام از تابلو سازی های مجرب و با سابقه در این زمینه می باشد که با دارا بودن نیروی کار متخصص و تجهیزات پیشرفته آماده خدمت رسانی بوده و می تواند انواع تابلوهای مدرن را با کیفیت فوق العاده در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد.

منبع تابلو سازی نیکان تیام 


تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:53 | توسط : ندا | بازدید : 133 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

چگونه یک تابلو سازی خوب پیدا کنیم ؟

امروزه تبلیغات هوشمند یا همان تبلیغی که با استفاده از هنرهای تجسمی و اشکال گرافیکی شکل می گیرد، بسیار گسترده شده است و کاربرد های بسیاری دارد، این تبلیغ می تواند با ایجاد جلوه بصری فوق العاده زیبا در ذهن در جلب توجه مشتریان تاثیرگذار باشد.بیلبورد تبلیغاتی یا تابلو مغازه ها یکی از تبلیغات مهم در زمینه شناساندن برند است و مهمترین مرحله تبلیغات ساخت تابلو متناسب با زمینه کاری می باشد.

تابلوسازی در تهران

تابلو سازی یکی از هوشمندانه ترین ابزار ها برای دیده شدن است و مهم ترین مورد استفاده از تابلوسازی ساخت تابلو برای سردر مغازه ها می باشد.این مورد در جلب توجه مشتریان تاثیرگذار بوده و در رونق کسب و کار شما موثر است.اما انتخاب تابلو ساز حرفه ای برای ساخت تابلویی مناسب و با کیفیت بسیار اهمیت دارد. زیرا امروزه تابلو سازی به حرفه ای تخصصی مبدل شده که نیازمند گروهی پیشرفته و مجرب و البته دستگاه های مجهز با پیشرفته ترین تجهیزات است.امروزه در سطح شهر تهران تعداد زیادی تابلو سازی یافت می شود که انتخاب را برای مشتریان مشکل نموده است. اما یکی از بهترین تابلو سازی های حرفه و با تجربه در این زمینه تابلو سازی نیکان تیام در سطح شهر تهران است که می تواند با دارا بودن گروهی مجرب و کارکشته و تجهیزاتی مدرن بهترین و با کیفیت ترین تابلوهای درخواستی شما را بسازد. این تابلو سازی می تواند متناسب سفارش مشتریان بهترین و زیباترین تابلو ها را در اختیار شما بگذارد که تا سالها نیازی به تعمیر و تعویض نخواهد شد.

تابلو سازی نیکان تیام تجهیزات لازم برای ساخت انواع تابلو های برجسته، چلنیوم، ترموود،استیل، فلکسی و کامپوزیت را دارا می باشد.

منبع http://www.nikantnt.com/


تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:52 | توسط : ندا | بازدید : 129 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

تابلو چلنیوم چیست؟

حروف های ابعاد دار و آرم ها (لوگو) یک راه فوق العاده برای نمایش نام  و طرح شرکت در تقریبا هر اندازه ای است و تصویر حرفه ای و کلاسیک را برای مشتریان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. حروف چنلیوم دارای یک ظاهر سه بعدی(حروف دارای عمق) است و ایده آل برای نمای داخلی، خارجی، ادارات دولتی، مدارس،بانک، هتل،فروشگاه زنجیره ای ،خرده فروشی و سایر کسب و کارها است .این حروف را می توان با روشنایی یا بدون نورپردازی ساخت. در کارگاه تابلو سازی نیکان تیام ، طیف گسترده ای از فونت ها، ضخامت ها و سبک ها ارائه می شود.گروه ما  پیشرو در تولید و تامین  حروف چلنیوم  آلومینیومی است که به کیفیت عالی و طراحی زیبایی شناخته می شوند.
تابلوهایی که حروف آن بصورت برجسته بوده و سطح رویی حروف از جنس پلکسی گلاس باشد و کناره ها یا دور حروف که عمق حروف می باشد از جنس آلومینیوم طرح استیل که  چلنیوم گفته می شود .  درون حروف چلنیوم  جهت نوردهی می توان ازLED  و یا S.M.D استفاده کرد. توضیحات و مزایای هر یک در بخش های مربوطه شرح داده شده است.
زمینه تابلو را نیز می توان از ورق کامپوزیت  . ترمووود   .  M.D.F  و یا چوب پلاست کار کرد
از مزایای تابلوهای حروف برجسته چلنیوم می توان به 
طول عمر تابلوهای حروف چلنیوم اشاره کرد     
نوردهی مناسب  و یک نواخت حروف ،  جلب توجه کردن تابلو حروف چلنیوم 
حس شکیل بودن و به روز بودن  نماینده ها .شرکت ها ومغازه ها  با استفاده از حروف برجسته چلنیوم
جنس مناسب تابلو حروف چلنیوم که از زنگ زدگی و خرابی حروف جلوگیری می کند
خصوصیات تابلو حروف چلنیوم
  حروف چلنیوم یکی از تبلیغات زیبا و منحصر به فرد و قدرتمند می باشد.این حروف با روشنایی بسیار زیاد و دیدی عالی برای معرفی کردن محصولات،فروشگاه ویاشرکت در محل کسب کار ،بازار،خیابان یا محله خود نمایی می کند
تجربه ثابت کرده است کسانی که در امر تبلیغات دقت وظرافت بیشتری از خود نشان می دهند. درآمدی تساعدی تری نسبت به همکاران خود خواهند داشت.
خصوصیات لامپهای S.M.D:صرفه جویی بسیار زیاد،مصرف برق کمترنسبت به لامپهای L.E.D  
طول عمر بالا همراه با نوردهی چشم گیر
ضد آب، دارای عمری طولانی درمقابل سرماوگرماوبانوردهی و روشنایی بسیار زیبا

منبع

 

تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:49 | توسط : ندا | بازدید : 131 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

خدمات تابلو سازی و ساخت انواع تابلوهای چلنیوم، فلکسی، حروف برجسته

تابلو سازی نیکان تیام با داشتن کارگاه 3 طبقه  و مجزاو مجهز به دستگاه برش لیزروبا تکیه بر تجربه واجراهای متنوع درامر تابلو سازی  توانسته کلیه مراحل ساخت تابلو را به صورت کامل طی کند.این مجموعه کلیه مراحل اجرا پروژه را به صورت کامل مطابق نوع درخواست مشتری انجام می دهد.
تابلو سازی نیکان تیام  برای اجرای سریع تر و کیفیت بالا تردستگاه برش لیزر را به مجموعه خود اضافه کرده  که این امر باعث شده که تمامی مراحل اجرا و ساخت را به صورت کامل با نظارت کامل وبا کیفیت بالا درکارگاه ساخته و برای نصب آماده شود.
این تابلو سازی در سال 97 با توجه به امکانات مورد نظر دستگاه برش لیزر دستگاه چلنیوم ساز.وبا داشتن محیطی مستقل کلیه خدمات اجرایی خود را به صورت کامل با اجناس مرغوب و درجه یک انجام می دهد.
برای انتخاب بهتر و دیدن  نمونه کارهای اجرا شده  با رنگهای متنوع و ترکیب حروفهای برجسته اجرا شده.بهترمی توانید نوع سفارش خود را انتخاب کنید. تجربه ما به  انتخاب بهتر شما کمک خواهد کرد.در صورت انتخاب درست وسفارش صحیح برای زیبا سازی ودیزاین مجموعه خود، با کمترین هزینه می توانید به بالاترین بازده تبلیغاتی رسید. برای دسترسی به آدرس پروژه های اجرای وعکس کارهای انجام شده در صفحه اصلی سایت  روی نقشه گوگل آدرس دقیق پروژه و نمونه تابلواجرایی نزدیک به محل اقامت خود را مشاهده کنید.


تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:48 | توسط : ندا | بازدید : 126 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

درباره نیکان تیام

تابلوسازی نیکان تیام 
با داشتن فضای مناسب وامکانات کافی، نیروی مجرب و ماهر، وتوان اجرایی بالا آماده خدمات رسانی به کلیه هموطنان عزیز می باشد.این مجموعه کلیه مراحل ساخت وتولید سفارشات خود را به طور کامل وبه صورت مستقل درکارگاه تولید میکند.
این مجموعه کلیه قسمتهای پروژه را از ابتدا: بازدید وطراحی،داربست،آهنگری، نصب کامپوزیت، ساخت انواع حروف برجسته ،نورپردازی، سیم کشی کامل وکرکره برقی را به صورت کامل به مشتریان ارائه می دهد.
       
امروزه استفاده از تابلو برای جلب توجه و هدایت متقاضیان و مشتریان بسیار مهم و ضروری است.
به همین دلیل اینکه تابلو سازی توسط چه کسی و چه گروهی انجام می شود بسیار حساس و مهم است. گروه تابلوسازی نیکان تیام با داشتن سابقه زیاد در امر تابلو سازی و داشتن کادری مجرب، و کارگاهی مجهز،بهترین وزیباترین تابلوهای تبلیغاتی را به مشتریان خود  ارائه خواهد داد.
طراح ومجری تمامی تابلوهای کامپوزیتی وحروف برجسته،تابلوفلکسی،تابلوبنر،حروف چلنیوم، نئون پلاستیک، حروف فلزی(استیل) ،حروف پلکسی،حروف پانچی، حروف لترمکس،لایت باکس،نورپردازی ونصب هالوژن وساخت ونصب درب کرکره برقی(کرکره اتوماتیک) 

تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:47 | توسط : ندا | بازدید : 119 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

تابلو سازی نیکان تیام تولید کننده و سازنده انواع تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی، تابلو نئون و تابلو تبلیغاتی

تابلو سازی نیکان تیام تولید کننده و سازنده انواع تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی، تابلو نئون و تابلو تبلیغاتی

تابلو سازی نیکان تیام
تولید کننده و سازنده انواع تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی، تابلو نئون و تابلو تبلیغاتی http://www.nikantnt.com/
تاریخ : 24 بهمن 1397 - 16:45 | توسط : ندا | بازدید : 167 | موضوع : فتو بلاگ | نظر بدهید

کلینیک نوین

کلینیک نوین

کلینیک نوین | درمان بواسیر، هموروئید، شقاق، کیست مویی، زگیل و فیستول با لیزر توسط دکتر متخصص
https://jarah.clinic/
تاریخ : 24 بهمن 1397 - 15:47 | توسط : ندا | بازدید : 114 | موضوع : فتو بلاگ | نظر بدهید

ونک لیزر

ونک لیزر

ونک لیزر|درمان هموروئید ،بواسیر، شقاق ،فیستول ،کیست مویی با لیزر
تاریخ : 24 بهمن 1397 - 15:44 | توسط : ندا | بازدید : 104 | موضوع : فتو بلاگ | یک نظر